Про нас

Підприємство “Федик” є одним з провідних виробників у Західному регіоні. Ми дотримуємось українських та світових стандартів, впроваджена система управління якістю товарів, відповідно до стандарту ISO 9001:2001 і система управління безпекою продуктів харчування ХАССП.
Компанія отримала міжнародний сертифікат відповідності ISO 22000:2005 на систему управління якістю і безпекою продуктів харчування. Ця система дозволяє нам випускати безпечну продукцію використовуючи системний контроль на всіх етапах виробництва, а зберігання та транспортування продукції відбувається з дотриманням всіх температурних режимів.
iso1 iso2 iso3

Виробництво

ТМ "Федик" обирає тільки відбірні інредієнти для створення своєї продукції, дотримуючись найвищих українських та світових стандартів. Адже якісні складові страви гарантують її відмінний смак!
Використання сучасних технологій та багаторічний досвід дозволяють нам з впевненістю сказати, що продукція компанії "Федик" - це чудове поєднання смачних українських традицій та високих європейських стандартів.
Ми хочемо, щоб Ви знали: нам важливо, щоб Ви завжди були ситі та щасливі! ТМ "Федик" завжди дарує свято, смачного!